Spotkanie sierpniowe dla maluszków i ich rodziców

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: środa, 22, lipiec 2020 12:30

Drodzy Rodzice

dzieci najmłodszych przyjętych do naszego przedszkola!

 

Ze względu na ograniczenia organizacyjne związane z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dla placówek przedszkolnych obowiązujących ze względu na epidemię, proponujemy Państwu inne niż zazwyczaj spotkanie integracyjno - informacyjne dla dzieci najmłodszych oraz ich rodziców z podziałem na podgrupy w dniach 27 lub 28 sierpnia 2020 r. W związku z tym w najbliższym czasie skontaktują się z Państwem na podane we wnioskach zgłoszeniowych numery telefoniczne nauczyciele - wychowawcy z informacjami szczegółowymi oraz prośbą o potwierdzenie udziału w spotkaniu. Osoby dorosłe prosimy o przybycie na spotkanie w maseczkach ochronnych oraz rękawiczkach. 

 Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z dwoma publikacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej w zakładce: „Ważne dokumenty” tj. „Echo Jedenastki”, dzięki któremu pozyskacie wiedzę n/t pracy naszej placówki oraz „Debiut w przedszkolu”, który pomoże Państwu przygotować dziecko i siebie do zmiany wraz z przyjściem Waszego dziecka do instytucji przedszkolnej. Daty umieszczone na końcu „Debiutu w przedszkolu”  Państwa nie dotyczą. Poniżej linki do zapoznania się:

http://pp11wpolicach.pl/images/echo_jedenastki.pdf

http://pp11wpolicach.pl/dokumenty/debiut%20w%20p-lu%20-%20biuletyn.pdf

 

              W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem głównym placówki pod numerem telefonu: 91 3177 296 lub 507 07 90 60 lub droga mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi adaptacji dziecka w przedszkolu:

https://dziecisawazne.pl/jak-pomoc-dziecku-w-procesie-adaptacji/

http://przedszkolneabc.pl/adaptacja-do-przedszkola-rady-dla-rodzicow/

http://przedszkolnepomysly.blogspot.com/2018/08/adaptacja-przedszkolaka-informacje-dla.html

http://babyonline.pl/adaptacja-przedszkolna-klopoty-z-adaptacja-w-przedszkolu,dziecko-w-przedszkolu-artykul,6530,r1p1.html

http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/wychowanie-dziecka/632-dziecko-idzie-do-przedszkola-adaptacja.html

 

 

Portale Edukacyjne