Teams - uruchamiamy kanał informacyjny dla Rodziców

• Opublikowano: wtorek, 08, wrzesień 2020 12:00

Drodzy Rodzice!

Jesteśmy w trakcie przygotowywania jednolitego kanału informacyjnego dla wszystkich rodziców z użyciem aplikacji Teams z systemu Microsoft Office 365. W nadchodzącym czasie otrzymają Państwo loginy i hasła dostępu do aplikacji użytkowanej przez nasze przedszkole, dzięki czemu będziecie mieć możliwość kontaktu z wychowawcami swoich grup oraz zespołem kierowniczym placówki. Poniżej podajemy link z filmikiem instruktarzowym, który pomoże w logowaniu:

W kolejnych dniach otrzymacie potrzebne dane utworzone z imienia i nazwiska Waszego dziecka. Po zalogowaniu prosimy o potwierdzenie dołączenia do grupy, abyśmy mieli informację n/t ilości osób, którym się to już udało.

Po otrzymaniu loginu - w razie pytań, wątpliwości, prosimy kontaktować się z wychowawcami lub dyrektorem przedszkola.  Grono pedagogiczne w chwili obecnej jest w trakcie szkoleń z możliwości i obsługi narzędzia. Będziemy uczyć się wspólnie tak, aby to sprawne narzędzie multimedialne móc wykorzystać, w jak najszerszym wymiarze, w szczególności w obecnej sytuacji epidemiologicznej.